Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Miastko

Wyniki głosowań

Wyniki głosowań na sesji:

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
9 0 0 5 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Tomasz Borowski za
2 Helena Binczyk za
3 Mirosław Kwaśniewski za
4 Marek Milewski za
5 Szymon Należyty za
6 Mirosława Szopa za
7 Tomasz Śmietana za
8 Dariusz Zabrocki za
9 Witold Zajst za
10 Jan Basara nieoddany
11 Mieczysław Czarnecki nieoddany
12 Przemysław Pakuła nieoddany
13 Przemysław Sztobnicki nieoddany
14 Marek Kwaśniewski nieoddany
15 Sławomir Hejza nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
2 0 0 12 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Tomasz Borowski za
2 Tomasz Śmietana za
3 Jan Basara nieoddany
4 Helena Binczyk nieoddany
5 Mieczysław Czarnecki nieoddany
6 Mirosław Kwaśniewski nieoddany
7 Marek Milewski nieoddany
8 Szymon Należyty nieoddany
9 Przemysław Pakuła nieoddany
10 Mirosława Szopa nieoddany
11 Przemysław Sztobnicki nieoddany
12 Dariusz Zabrocki nieoddany
13 Witold Zajst nieoddany
14 Marek Kwaśniewski nieoddany
15 Sławomir Hejza nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
1 0 0 13 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Helena Binczyk za
2 Jan Basara nieoddany
3 Tomasz Borowski nieoddany
4 Mieczysław Czarnecki nieoddany
5 Mirosław Kwaśniewski nieoddany
6 Marek Milewski nieoddany
7 Szymon Należyty nieoddany
8 Przemysław Pakuła nieoddany
9 Mirosława Szopa nieoddany
10 Przemysław Sztobnicki nieoddany
11 Tomasz Śmietana nieoddany
12 Dariusz Zabrocki nieoddany
13 Witold Zajst nieoddany
14 Marek Kwaśniewski nieoddany
15 Sławomir Hejza nieobecny
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
1 0 0 13 1
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Tomasz Śmietana za
2 Jan Basara nieoddany
3 Tomasz Borowski nieoddany
4 Helena Binczyk nieoddany
5 Mieczysław Czarnecki nieoddany
6 Mirosław Kwaśniewski nieoddany
7 Marek Milewski nieoddany
8 Szymon Należyty nieoddany
9 Przemysław Pakuła nieoddany
10 Mirosława Szopa nieoddany
11 Przemysław Sztobnicki nieoddany
12 Dariusz Zabrocki nieoddany
13 Witold Zajst nieoddany
14 Marek Kwaśniewski nieoddany
15 Sławomir Hejza nieobecny